a
SIA “EVOR.M” un apsardzes uzņēmums SIA “EVORM LTD” ir abi mūsu uzņēmumi, kas sniedz apsardzes pakalpojumus visā Latvijas teritorijā.
+371 67763120, +371 26674422

Edinburgas pr. 29A, Jūrmala, LV-2015

Seko mums!
Pr.- P 09:00 - 17:00

S. - Sv. slēgts

+371 26674422

Galvenais ofiss

Edinburgas pr. 29

Jūrmala, LV-2015

Top
 

Apsardze & Ugunsdrošība

Mes piedāvajam objektu apsardzi izmantojot tehniskos līdzekļus, pastāvīgu apsardzes klātbūtni, operatīvās grupas ierašanos objektā, saņemot trauksmes signālu un negatīvo faktoru lokalizāciju. Pults apsardze - tā ir stacionāra objektu monitoringa sistēma ar mūsdienu apsardzes-ugunsgrēku signalizācijas sistēmas pielietojumu un operatīvas grupas izbraukumu līdz ar trauksmes signāla iziešanu uz centrālās novērošanas pults.

Fiziskā apsardze

Fiziskā apsardze ietver: Pastāvīgu apsardzes klātbutni, objektu apsardzi izmantojot tehniskos līdzekļus, operatīvās grupas ierašanās objektā saņemot trauksmes signālu un negatīvo faktoru lokalizācija. Galvenie apsardzes pakalpojumi stacionārajos objektos: piekļuves kontrole, transportlīdzekļu iebraukšanu/izbraukšanu kontrole, autostāvvietu kontrole, saņemt zvanus un korespondenci pēc darba stundām recepcijā. Dzīvības nodrošināšanas sistēmas kontrole: ugunsdrošības un apsardzes signalizācijas, piekļuves sistēmas kontrole, objektu videonovērošana, objektu patrulēšana, reaģēšana uz ārkārtas situācijām.

Centralizētā apsardze

Pults apsardze – tā ir stacionāra objektu monitoringa sistēma ar mūsdienu apsardzes-ugunsgrēku signalizācijas sistēmas pielietojumu un operatīvas grupas izbraukumu līdz ar trauksmes signāla (trauksmes poga) iziešanu uz apsardzes vadības centru.

  • Pults apsardze ietver sevī:
  • Apsardzes vadības centrs (operatori)
  • Operatīvais dienests (apsargi ar automašīnām)
  • Tehniskā nodrošinājuma dienests (montāžas un remontu brigādes)

SMS Apsardze

Abonēšanas maksa: 10.00 € (t.skPVN)

Abonēšānas maksā iekļauts:

  • Objekta pieslēgšana uz EVORM LTD Apsardzes vadības centrs (pārslēgšana no citas apsardzes kompānijas, neatkarīgi no pieslēguma veida)
  • SMS saņemšana par notikumiem objektā
  • operātora zvans trauksmes gadījumā
  • iespēja nosūtīt ātrās reaģēšanas grupu par līgumā noteikto atlīdzību (SIA EVORM LTD reaģēšanas zonā)
  • Radio Raidītāja noma
  • EVORM LTD uzlīmes objektā


Pieejami arī papildus pakalpojumi:

Papildus maksas pakalpojumiCena ar PVN
Kas iekļauts
Atvēršanās kontrole3 €SMS saņemšana ja objekts netiek aizvērts/atvērts noteiktajā laikā
Operatīvās grupas izsaukums10 €Ierašanās objektā iespējami īsākajā laikā, uzturēšanās objektā 1. stundu, katra nākamā stunda 10€
Montiera izsaukums15 €Montiera ierašanās objektā, 24 stundu laikā no izsaukuma brīža, cenā iekļauta signalizācijas kodu maiņa, signalizācijas pārbaude.
Montiera darba likme 1. st.18 €Montiera darba likme par citām darbībām objektā.
Notikumu izdruka3 €Izdruka par notikumiem objektā, tās nosūtīšana pa pastu vai elektroniski.

Nepieciešama palīdzība?