a
SIA “EVOR.M” un apsardzes uzņēmums SIA “EVORM LTD” ir abi mūsu uzņēmumi, kas sniedz apsardzes pakalpojumus visā Latvijas teritorijā.
+371 67763120, +371 26674422

Edinburgas pr. 29A, Jūrmala, LV-2015

Seko mums!
+ 0855 5646 7189
|
Mon - Fri 08:00 - 20:00 / Closed on Weekends
Follow us
Pr.- P 09:00 - 17:00

S. - Sv. slēgts

+371 26674422

Galvenais ofiss

Edinburgas pr. 29

Jūrmala, LV-2015

Top
 

Blog

Godātie klienti!

SIA “EVOR.M LTD” dauzus gadus apsargā ap 60 objektu ciematā Lapsas. Šo gadu laikā navbijis neviens gadījums, kad mūsu klienti būtu apzagti. Jūsu ciematā zadzības ir notikušas noobjektiem, kurus vispār neviens nav apsargājis, vai arī tie apsargājās kādā citā apsardzes firmā . Tagad apzagto objektu mazākums tā vietā, lai noslēgtu apsardzes līgumu ar jau gadiem pārbaudītu apsardzes uzņemumu lobē nelielu firmu, kura būsim reāli, grib konkurēt pakalpojuma kvalitātes ziņā ar kompāniju, kurai ir gan fiziski, intelektuāli, materiāli resursi, kas sastrādāti vairāk kā divdesmit piecu gadu laikā un pieslegto objektu daudzums mērāms desmitiem tūkstošu.

Kāpēc tas notiek ?
Lai jūsu ciematu nodrošinātu ar apsardzes darbinieku mobīlo grupu atbilstoši LR likumdošanasnodokļu un Apsardzes darbības likumam ir nepieciešami finanšu līdzekļi 4000-4500 EUR apmērā. Lobētās apsardzes firmas aprēķini ir uz pusi mazāki, kas nozīmē ka Jūsu objektu apsargās nesertificēti cilvēki ar nezināmu fizisku un psiholoģisku sagatavotību ar nezināmas reaģēšanas iespejām . Šie tā saucamie apsardzes darbinieki saņems algu aploksnēs, vai arī vispār to nesaņems, kā tas biezi notiek ne parak godīgās nelielās kompānijās.
Lobētās apsardzes kompānijas vadība jau iepriekš ir aprēķinājusi kā tā izvairīsies no nodokļiem, nemaksās atbilstošu algu profesionaliem apsargiem, ekonomēs uz Jums un Jūsu drošību, lai tikai savāktu kartējo objektu daudzumu ar vienkāršu mērķi- nopelnīt naudu tagad un tūlīt, bet kas būs pēc gada, pieciem – tas tagad nav svarīgakais…
Vai Jūs vēlaties uzticēt savu visdārgako – savu tuvinieku drošību, savu nopelnīto mantu, visbeidzot savu drošību cilvēkiem ar abšaubāmu reputāciju, pie kam par samerā lielu naudu , lai tapaliek katra cilvēka brīva izvēle.
Mēs piedavājam visu to pašu, ko agrāk – kvalitāti, drošību, mieru Jūsu mājai ar ierašanas laiku pēc signala apstrādes aptuveni 8. minūtes (attēlā redzams apsardzes darbinieku mobīlās grupas reaģēšanas GPS attēla kopija no dislokācijas vietas uz ciematu LAPSAS)

EVOR – garantija pret nelūgtiem viesiem!

Share