a
SIA “EVOR.M” un apsardzes uzņēmums SIA “EVORM LTD” ir abi mūsu uzņēmumi, kas sniedz apsardzes pakalpojumus visā Latvijas teritorijā.
+371 67763120, +371 26674422

Edinburgas pr. 29A, Jūrmala, LV-2015

Seko mums!
Pr.- P 09:00 - 17:00

S. - Sv. slēgts

+371 26674422

Galvenais ofiss

Edinburgas pr. 29

Jūrmala, LV-2015

Top
 

Videonovērošana

Videonovērošana ir aktuāla uzņēmumiem, kuriem rūp drošība. Turklāt videonovērošana var būt absolūti nemanāma, izmantojot mūsu jaunākās sistēmas. Jums būs iespēja novērot ne tikai jūsu personālu darba apstakļos, bet arī novērtēt jūsu apsardzes darbu.

Mūsu pakalpojumi:

 • Konsultāciju sniegšana un projektēšana;
 • Vadu un bezvadu sistēmu montāža;
 • Analogo un IP kameru risinājumi;
 • Lietotāja attalināta pieeja sistēmai (bez atsevišķas maksas).

Videomonitorings

Viens no visperspektīvākājiem un efektīvākājiem apsardzes risinājumiem. Kā arī tas ir kvalitatīvs fiziskās apsardzes aizvietošanas veids vai efektīvs papildinājums jau esošājiem apsardzes veidiem.

Pastavīgu objekta monitoringu var īstenoties ar informācijas pārraidi uz EVORM LTD centrālo videonovērošanas pulti. Videonovērošana tiek īstenota ņemot vērā Jūsu vēlmēs un attiecīgi atrunātā laika intervālā. Nepieciešamības gadījumā uz objektu izbrauks operatīvā grupa, lai veiktu sekojošas darbības:

 • Teritorijas apgaite
 • Apgaismošanas ieslēgšana un izslēgšana
 • Nepiederīgu personu aizturēšana objekta teritorijā
 • Klienta informēšana par objekta tehnisko stāvokli
 • Sistēmas apkalpošana

Lai organizētu videomonitoringu:

 • mūsu speciālisti atbrauks pie Jums un novērtēs jau esošās iekārtas tehnisko stāvokli;
 • ja iepriekšējās aparatūras nav, piedāvās uzstādīšanas variantus;
 • atbildēs uz Jūsu jautājumiem un dos konsultāciju apsardzes organizēšanai;
 • piedāvās apsardzes optimālakos variantus priekš Jums;
 • nepieciešamības gadījumā, veiks Jūsu iekārtas modernizāciju.

Ko mēs varam piedāvāt?

Arvien vairāk visā pasaulē izvēlas videonovērošanu apsargājamo teritoriju nepārtrauktai kontrolei jebkurā diennakts laikā kā arī fiksē autotransporta reģistrācijas numurus, kas nokļūst videonovērošanas kameras kontroles zonā. Kombinējot ar citām drošības ierīcēm, kas tiek pieslēgtas kopējā sistēmā, kas ļauj būtiski samazināt izdevumus un paaugstināt drošības sistēmas efektivitāti. Tādas sistēmas nodrošina novērošanu, reģistrāciju, objektu atpazīšanu, reaģēšanu ārkārtas situācijā.

Vairākums trauksmju signālu var pārbaudīt izmanotjot videoierakstu pirms apsardzes grupa ierodas objektā. Šis mehanisms ļauj samazināt viltus izbraukšanas skaitu. Ārkārtu situāciju gadījumā, attālināti var automātiski aktivizēt signalizācijas līdzekļus un nosūtīt ziņojumu apsardzes dienestam.

Trauksmes SMS tiek nosūtīti sistēmas abonentiem pa telefona līniju vai pa E-pastu, piemēram skolas administrācijai vai veikala direkcijai. Šis apsardzes veids nav iespējams bez Interneta pieslēguma. Tas dod iespēju tīkla videoreģistratoru lietotājiem attālināto piekļuvi videonovērošanai no jebkura Internet piekļuves punkta vai mobīlā telefona izmantojot GSM GPRS pārraides kanālu. Ar šo sistēmu strādājam jau vairākus gadus visā Latvijā un veiksmīgi īstenojam apsardzi vairākiem simtiem objektu.

Videonovērošanas sistēmas galvenais uzdevums ir reģistrēt nepiederošu personu apsardzes zonā un par šo notikumu ziņot apsardzes darbiniekiem. Šajā gadījumā ir pietiekami izmantot videokameras ar kustības detektoriem. Lai novērstu zādzības ir pietiekami ieraudzīt pārkāpeja siluetu, kas piemēram, pārlec pāri žogam. Sistēma izdos trauksmes signālu, zummers brīdinās operatoru, kas savukārt reaģēs, lai laupītāju aizturētu. Priekš šīs sistēmas, pilnīgi pietiek ar melnbaltu vidējas kvalitātes attēlu, jo galvenais ir fiksēt kustību apsargājamajā zonā. Apsardzes uzdevums novērst zadzību un, ja iespējams aizturēt noziedzinieku un nodod policijai.

Videonovērošanas sistēma ofisā, veikalā vai kadā citā komercuzņēmumā ļauj kontrolēt personāla darbu, analizējot videoarhīvu – paagstināt darba disciplīnu, kā arī kriminālo notikumu gadījumā video ieraksts var būt par neapstrīdamu pierādījumu iesniedzamu attiecīgajās valsts instancēs.

EVORM Reklāma

Nepieciešama palīdzība?

Apsardzes tehniskie līdzekļi –  labākās investīcijas šodien!