Attālināta drošība

dvr

Centrālais monitoringa centrs 24/7

local_taxi

Mobilā reaģēšana
no 2 minūtēm

build

Tehniskais dienests 24/7

EVORM LTD ir savs apsardzes vadības centrs (AVC), kur sertificēti operatori nepārtraukti apstrādā signālus no objektiem. Darbinieki trauksmes gadījumā vienmēr ir gatavi nekavējoties nosūtīt apsardzes mobilo grupu uz objektu, kā arī pieņemt pieteikumus tehniķa izsaukšanai, ja radušās tehniskas problēmas.

Notikumu pārraides veidi no aizsargājamā objekta uz EVORM LTD centrālo monitoringu centru

Objekta videomonitorings

Izmantojot videonovērošanu operators var attālināti atpazīt reālo trauksmi objektā. Objekta videonovērošanu var veikt visu diennakti.

Apsardzes signalizācija

Uzstādītā apsardzes signalizācija nekavējoties nodos trauksmes signālu monitoringa centram no ēkām un to pieguļošajām teritorijām kurās signalizācija uzstādīta.

Ugunsdrošības risinājumi

Pasargājiet savu nekustamo īpašumu no ugunsgrēka un gāzes noplūdes. Mēs piedāvāsim labāko risinājumu un uzstādīsim ierīces, kas var laicīgi brīdināt par gaidāmo bīstamību.

Fiziska apsardze

Ātrās reaģēšanas grupas izbraukums uz objektu 2 minūšu laikā pēc trauksmes signāla saņemšanas.
Teritoriju un objektu patrulēšana.
Mobilās ekipāžas visā Latvijā
Visi operatīvie darbinieki ir sertificēti un bruņoti.
Diennakts darbs.

KĀ DARBOJAS EVORM LTD

Drošība, kas neliek gaidīt! Uzņēmumam EVORM LTD ir licencēts apsardzes vadības centrs, kas nodrošina diennakts novērošanu.

Ja objektā nostrādā trauksmes signāls, apsardzes vadības centrs saņem trauksmes ziņu. Operators, ar videokameru palīdzību, nekavējoties novērtē situāciju objektā un atpazīst reālo trauksmi no viltus.

Ja trauksme ir reāla, operators nosūta apsardzes mobilo grupu objekta apskatei. Klients tiek informēts par notikušo trauksmi objektā, kā arī vēlāk saņem pilnu pārskatu par trauksmes signālu.

Ja ir nepieciešams, EVORM LTD var nodrošināt objekta un teritorijas fizisko apsardzi visu diennakti.